Baza wiedzy

Skorzystaj z aktualnej i fachowej wiedzy z zakresu geodezji. Planujesz budowę domu, a może chciałabyś dokonać podziału posiadanych przez siebie działek? Poznaj metody oraz techniki dokonywania pomiarów geodezyjnych. Informujemy o procedurach oraz wymaganiach związanych z poszczególnymi czynnościami związanymi z zagospodarowaniem terenu. Dostarczamy cennych wskazówek, dzięki którym cały proces budowy domu, rozbudowy obiektów lub przekształcania terenu będzie maksymalnie prosty i szybki.

Sprzęt wykorzystywany przez geodetów

07.09.2017

Różnorodność prac geodezyjnych wymaga użycia specjalistycznych sprzętów, które zapewniają dokładność wykonywanych pomiarów. Dowiedz się, jakich urządzeń używają geodeci i do czego konkretnie wykorzystywane są poszczególne sprzęty.  

Jak wybrać dobrego geodetę?

16.08.2017

Skorzystanie z usług geodety jest koniecznością podczas budowy domu. Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze specjalisty, z którym będziesz współpracować.

Podział nieruchomości rolnych

22.03.2017

Podział nieruchomości rolnych jest to tzw. podział uproszczony, ponieważ nie wymaga uzyskania decyzji administracyjnej.

Podział nieruchomości zurbanizowanych

22.03.2017

Właściciel nieruchomości może być zainteresowany zbyciem lub nabyciem nieruchomości w całości lub tylko w części. W przypadku dużych nieruchomości, właściciele bardzo często decydują się na jej podział na mniejsze części.

O nas

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług geodezyjnych na terenie Gliwic, Tarnowskich Gór oraz sąsiednich miast. Doskonale znamy specyfikę regionu, dzięki czemu wszelkie prace możemy wykonać sprawnie i bardzo precyzyjnie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wektor Olaf Hazelbusz

Skontaktuj się z doświadczonym biurem geodezyjnym na Śląsku. Wykonamy dla Ciebie pełny zakres usług związanych z geodezyjną obsługą inwestycji. Zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

tel.: +48 505-125-587

email: olaf.wektor

ul. Gliwicka 35

42-600 Tarnowskie Góry

Formularz kontaktowy